Sağlıklı Büyüyen Çocuk Sempozyumu-3: Çevre ve Çocuk Sağlığı

Sağlıklı Büyüyen Çocuk Sempozyumu-3: Çevre ve Çocuk Sağlığı”  7-8 Aralık 2017 tarihleri arasında Çiğli-Balatçık’ta bulunan  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Merkezi Konferans Salonunda yapılacak.   Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi ve TUBA üyesi Prof. Dr. Fatih Gültekin Hocamızın “Gıda Katkı Maddeleri” konulu açılış konferansı ile başlayacak sempozyumumuzda,  ”Her türlü çevresel faktör çocuklarımızın ruhsal ve bedensel sağlığını nasıl etkiliyor, onlara zarar verebilecek çevresel faktörler nelerdir, gıda katkı maddeleri, son yıllarda gelişen teknoloji ile hayatımızın bir parçası olan elektronik cihazlarla daha yüksek oranda çocuklarımızın maruz kaldığı elektromanyetik alanın  çocuklarımız üzerine ne gibi zararlı etkileri olabilir, çocukluk çağında görülen önemli hastalıkların çevresel faktörlerle ilişkileri, çocuklarımızı zararlı çevresel faktörlerden nasıl koruyabiliriz,  hasta ve sağlıklı çocuk hakları nelerdir” gibi konular  konusunda uzman konuşmacıların yer aldığı 4 konferans ve 9 panelde tüm ayrıntıları ile tartışılacaktır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı büyümelerine bir nebze katkı yapacağını düşündüğümüz sempozyumumuza başta bölgemizde hizmet verenler olmak üzere tüm sağlık çalışanlarını davet ediyoruz.

program-son-son

 

afis-son-small

bilimsekkurul

kayit

Kategori: Etkinlikler,Events,Genel

4 Responses to "Sağlıklı Büyüyen Çocuk Sempozyumu-3: Çevre ve Çocuk Sağlığı"

 1. LouisMiz Posted on 11 Temmuz 2022 at 07:47

  Hey there my friends. We are delighted we came across the shares here. I’ve been hunting for this info for years and I will be telling my friends to swing by. The other afternoon I was toggling through the net trying to uncover the right solution to my tough questions. Now I am planning to take it to the next level in whatever path I can. We are getting all spaced out on the varied advice we are observing. Moreover, I just needed to thank you in words for such uplifting information. This has shifted me out of a tough situation. Many fabulous creations are gaining momentum my world. Its really a fantastic place to make new relationships. I need to share that I am looking into. Here is my new hobby, check out my newly created website:annapolis photographers

 2. BestMed Eczanesi Yeni Braunfels Yerel Eczanesi Posted on 31 Temmuz 2022 at 12:40

  Saç uyuşturucu testi, ilaçların saç yapısına yerleşmesi en az bir hafta
  sürdüğü için alındıktan hemen sonra ilaç kullanımı hakkında
  bilgi vermez. Saç testi amfetaminleri, afyonları, kannabinoidleri ve eroini
  kontrol eder. Olumlu sonuç alınması durumunda, kullanılan maddenin tam türü
  belirlenir.

 3. 404 Not Found Posted on 06 Ağustos 2022 at 09:42

  Ivermectin Price of 102 Brands. Information about drug Ivermectin includes
  cost of the drug and the type of drug-tablet, capsule, syrup, cream, gel,
  ointment, liquid, or injection. To view the.

Bir Cevap Yazın